Utomhusdekoration Star Trading CandyCane
fr.829 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

CandyCane
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kul juldekoration för utomhusbruk, placeras i skyddade miljö, tex under tak för bästa effekt. Skapar en blickpunkt och ger en härlig stämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Kul juldekoration för utomhusbruk, placeras i skyddade miljö, tex under tak för bästa effekt. Skapar en blickpunkt och ger en härlig stämning.
Recensioner
Thomas JVerifierad köpare
för 4 månader sedanTrevlig julstämning med den
Anna-Karin SVerifierad köpare
för 5 månader sedanHade sett den förra året och tänkte köpa den till i år. Är så coolt
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 50, 76 st |
| Diameter | 450, 600 mm |
| Höjd | 1200, 1500 mm |
| Bredd | 450, 600 mm |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Metall/Plast/Tyg |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | CandyCane |
| Ljustemperatur | 3200 K |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 1 W |
| Vikt | 2, 2,5 kg |
| Ljusflöde | 108, 110 lumen |
