Beskrivning
Stämningsfull vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide med snögubbefamilj.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4396-200 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 86 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,8 kg |
| EAN-nr | 7318304396204 |



