
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide12 LED
422 kr 659 kr
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 12 LED är en julgransbelysning med 12 LED-lampor, 10 cm höga och den har fjärrkontroll och en timer på 5 h.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1911-210 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 16 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 16 mm |
| Dimbar | Nej |
| Vikt | 0,178 kg |
| EAN-nr | 7318301911219 |
