Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 16st DC LED
579 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st varmvita DC LED-lampor. Slingan är 17 m lång och har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st varmvita DC LED-lampor. Slingan är 17 m lång och har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1013-020 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Kabelfärg | Grön |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 17 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301013029 |

