Beskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 45 st parallellkopplade LED topplampor. Ljusslingan har grön kabel.
Inkusive. transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1015-020 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Kabelfärg | Grön |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 35,2 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,15 kg |
| EAN-nr | 7318301015023 |




