


Julgransbelysning Gnosjö KonstsmideDubelledad LED Ute 16
549 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 16 st lampor och dubbelledad kabel. Slingan är 12 m lång och har en 1,5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1001-020 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Kabelfärg | Grön |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 11,5 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301001026 |
