Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Dubelledad Ute 25
699 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 25 st lampor och dubbelledad kabel. Slingan är 18,3 m lång och har en 1,5 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransbelysning från Gnosjö Konstsmide med 25 st lampor och dubbelledad kabel. Slingan är 18,3 m lång och har en 1,5 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Recensioner
Marielle SVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin med behagligt ljus.
CarlVerifierad köpare
för 5 år sedanPå hemsidan borde det tydligt framgå varje lampas effekt samt hela slingans effekt. Gäller alla ljusslingor.
+ Lampor ej led
Andreas KVerifierad köpare
för 7 år sedanLyser men hade trasig klämma till lamporna
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1191-000 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | IL |
| Kabelfärg | Grön |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 16,8 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sockel | E10 |
| Typ | Julgransbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 3 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301191000 |

