


Julgransbelysning Gnosjö KonstsmideUte
fr. 466 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Antal Ljuskällor
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide Ute är en julgransbelysning för utomhusbruk. Ljusen har amberfärgad LED och de är parallellkopplade.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 16, 25 st |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Vikt | 0,7, 0,49 kg |
