Julgransbelysning Gnosjö Konstsmide 16L LED IP44
224 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st topplampor med LED, dubbelledad. Ljusslingan har grön kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st topplampor med LED, dubbelledad. Ljusslingan har grön kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1146-910 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Kabelfärg | Grön |
| Kabellängd | 1,5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 10,5 m |
| Ljustemperatur | 2000-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Vikt | 0,9 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301146918 |


