Julgransbelysning Star Trading 416-55
Rek. pris 499 kr
479 kr
30 dagars prisgaranti

416-55
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Enkelledad julgransbelysning med 25 ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Recensioner
Christer WVerifierad köpare
för 4 månader sedanSer fin ut. Lätt att sätta upp
+ Snygg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 416-55 |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 25 st |
| Höjd | 110 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Ström | 240 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 12 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Vikt | 0,63 kg |
| EAN-nr | 7391482416551 |
