Julgransbelysning Star Trading LED 410-95
Rek. pris 639 kr
619 kr
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading Universal LED Bulb E10 3-pack
39 kr
LED 410-95
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dubbelledad julgransbelysning med 16 LED-ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dubbelledad julgransbelysning med 16 LED-ljuskällor. Avsedd för utomhusbruk. Ljusen ser verklighetstrogna ut och ger ett klart ljus. Dekorera granen med dessa ljus för att skapa en mysig julkänsla i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 410-95 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 16 st |
| Höjd | 115 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 10,5 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,2 W |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Vikt | 0,87 kg |
| EAN-nr | 7391482410955 |

