Beskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st slingor som har 50 st LED-lampor amber per slinga, svart kabel. Slingan är 4 m lång och har en 10 m lång anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6321-810 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabelfärg | Svart |
| Längd | 4 m |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306321815 |



