




Julgransslinga Gnosjö Konstsmide560L Frostad LED
859 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Julgransslinga från Gnosjö Konstsmide med 560 st frostade LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6396-820 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 560 st |
| Höjd | 5600 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,86 kg |
| EAN-nr | 7318306396820 |
