
Välj Höjd
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Julgransslinga med ring och amberfärgade LED-ljus från Gnosjö Konstsmide.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 240, 400, 560 st |
| Höjd | 2400, 4000, 5600 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Julgransbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| Energieffektivitet | E, G |
| Vikt | 0,4, 0,65, 0,86 kg |
