Julgransslinga Gnosjö Konstsmide med Ring560L
1 079 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
5600 mm
Beskrivning
Julgransslinga med ring och amberfärgade LED-ljus från Gnosjö Konstsmide.
Recensioner
Karin AVerifierad köpare
för 5 år sedanLätt att montera och fint, varmt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6399-810 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 560 st |
| Höjd | 5600 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Vikt | 0,86 kg |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Typ | Julgransbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 0,064 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306399814 |




