Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Naked Wire
Rek. pris 309 kr
234 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Naked Wire
234 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med 120 st amberfärgade micro-LED. Består av en ljusslinga som är utdragbar så att du kan ändra utseende på den.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med 120 st amberfärgade micro-LED. Består av en ljusslinga som är utdragbar så att du kan ändra utseende på den.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3096-800 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusdekoration |
| Effekt | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318303096808 |

