Grankrans Gnosjö Konstsmide 60 LED
779 kr
690 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

60 LED
690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grankrans från Gnosjö Konstsmide med 60 st varmvita LED-lampor. Kransen är 60 cm i diameter och har en 10 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Grankrans från Gnosjö Konstsmide med 60 st varmvita LED-lampor. Kransen är 60 cm i diameter och har en 10 m lång anslutningssladd. För utomhusbruk.
Recensioner
UllaVerifierad köpare
för 5 år sedankransen lyser fint. onödigt lång sladd för vår del.
Helena JVerifierad köpare
för 6 år sedanKransen är i mycket bra kvalité och har ett fantastiskt mjukt och härligt sken.
+ Dubbel krans med fantastiskt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2755-800 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Bredd | 600 mm |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Ljuskrans |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302755805 |

