Krans Gnosjö Konstsmide Varmvit LED
599 kr
30 dagars prisgaranti

Varmvit LED
599 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vit krans/klätterväxt från Gnosjö Konstsmide med 120 st varmvita LED-ljus.
Inkusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3367-100 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 340 mm |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Bredd | 340 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Typ | Ljuskrans |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,56 kg |
| EAN-nr | 7318303367106 |


