Krans Star Trading Byske
419 kr
30 dagars prisgaranti

Byske
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Krans med blandade tips som gör den fyllig. Med 30 stycken varmvita LED-lampor, som lyser upp när mörkret faller. Drivs av 3 stycken AA-batterier och en ljussensor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Krans med blandade tips som gör den fyllig. Med 30 stycken varmvita LED-lampor, som lyser upp när mörkret faller. Drivs av 3 stycken AA-batterier och en ljussensor.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-78 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Serie | Byske |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7391482036674 |

