Krans Star Trading Edmonton70 cm
909 kr
799 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Edmonton
70 cm
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grön krans med snö och varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus, exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grön krans med snö och varmvita LED-lampor. Kransen ger ett fint och inbjudande sken i mörkret. Dekorera med kransen inomhus eller utomhus, exempelvis mot en vägg eller på en dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-11 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Produkttyp | Ljuskrans |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 1,6 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Edmonton |
| Djup | 170 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| EAN-nr | 7391482612113 |





