Krans Star Trading Larix
409 kr
379 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Larix
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Larix krans med diametern 40 cm har lärkträdsliknande barr och små kottar. Dessa är gjorda i PE material, vilket är ett bra miljöval.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Larix krans med diametern 40 cm har lärkträdsliknande barr och små kottar. Dessa är gjorda i PE material, vilket är ett bra miljöval.
Med 30 varmvita ljuspunkter går den att använda både som en dörrkrans utomhus eller som en väggkrans inomhus. Den drivs av 3 AA batterier och har även timerfunktion och när brytaren är på timerläget lyser kransen 6 timmar om dagen i ca 25 dagar. Batterier ingår ej. I familjen Larix har vi även en girlang och en trappgran.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 612-29 |
| Färg | Grön |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Diameter | 400 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Typ | Ljuskrans |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,25 kg |
| Kabellängd | 20 m |
| Serie | Larix |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,9 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,9 W |
| EAN-nr | 7391482062239 |



