
Juldekoration Star TradingFauna 9 cm
Rek. pris 89 kr
!
fr.70 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Fin kula med lazer cut julmotiv för inomhusbruk. Kulan har en ljuskälla och fina juldetaljer. Dekorera hemmet för en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Natur, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Trä |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Fau |
| Vikt | 0,05 kg |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Ström | 10, 20 mA |


