






Julkula Nordic WinterLEDVit, ⌀ 30 cm
249 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Metallkula med LED-belysning. Metallkulan lyser upp som en dekorativ eldkula. Lämplig för utomhusbruk. Vacker belysning i trädgården, på terrassen eller för ljusdekoration av stora julgranar. Metallkulan är vikbar och lätt att förvara.
Den passar perfekt i trädgården, på terrassen eller som ljusdekoration av stora julgranar. med ip44 klassning är den väl anpassad för utomhusbruk.
enkel förvaring och pålitlig design
metallkulan är vikbar, vilket gör den lätt att förvara när den inte används. dessutom är produkten ce, rohs, och reach-godkänd, vilket gör den både säker och pålitlig.
information
- typ: metallkula
- antal led-lampor: 192 st.
- ip-klass: ip44
- färg: vit
specifikationer
- material: metall
enkel förvaring och pålitlig design
metallkulan är vikbar, vilket gör den lätt att förvara när den inte används. dessutom är produkten ce, rohs, och reach-godkänd, vilket gör den både säker och pålitlig.
information
- typ: metallkula
- antal led-lampor: 192 st.
- ip-klass: ip44
- färg: vit
specifikationer
- material: metall
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Winter |
|---|---|
| Art.Nr. | 780-042 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Julbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0,94 kg |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 5705858717418 |
