Adapterkabel Markslöjd Hona Till Hane
32 kr
30 dagars prisgaranti

Hona Till Hane
32 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adapterkabel 10 cm från Markslöjd. Gammal hona till ny hane, Passar till Markslöjds Trädgård, Sken och Ecolight.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adapterkabel 10 cm från Markslöjd. Gammal hona till ny hane, Passar till Markslöjds Trädgård, Sken och Ecolight.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704099 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Kabellängd | 0,1 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Adapterkabel |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7330024567818 |
