Batteri DeluxeHomeart CR2032 3V 5-pack
49 kr
30 dagars prisgaranti

CR2032 3V 5-pack
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DeluxeHomeartBeskrivning
Batteri DeluxeHomeart CR2032 3V 5-pack
Dessa CR2032-batterier är perfekta för mindre elektronik som LED-fjärrkontroller och andra enheter som kräver en stabil och långvarig energikälla. Med denna fempack säkerställs att du alltid har ett extra batteri när du behöver det.
Förpackning: 5 st CR2032-batterier
Kompatibilitet: Idealisk för fjärrkontroller och små elektronikprodukter
Ge dina enheter en tillförlitlig kraftkälla med CR2032-batterier!
Förpackning: 5 st CR2032-batterier
Kompatibilitet: Idealisk för fjärrkontroller och små elektronikprodukter
Ge dina enheter en tillförlitlig kraftkälla med CR2032-batterier!
Egenskaper
| Varumärke | DeluxeHomeart |
| Art.Nr. | BA-0004 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 55 mm |
| Bredd | 62 mm |
| Serie | Deluxe |
| Typ | Batteri |
| Djup | 185 mm |
| EAN-nr | 5744001240946 |

