Batteriadapter Gnosjö Konstsmide Cx2 IP20
Rek. pris 159 kr
139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cx2 IP20
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteriadapter från Kostsmide med 3V som ersätter 2xC batterier. Vit kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5172-000 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | NA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Material | Plast |
| Typ | Batteriadapter |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 3 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,116 kg |
| EAN-nr | 7318305172005 |

