Batteriadapter Gnosjö Konstsmide Cx3 IP20
Rek. pris 169 kr
166 kr
160 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Cx3 IP20
160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteriadapter från Gnosjö Konstsmide med 4,5V som ersätter 3xC batterier. Vit kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5173-000 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | NA |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 4,5 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Batteriadapter |
| Vikt | 0,13 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305173002 |

