Batteriadapter Gnosjö Konstsmide Dx2 IP20
Rek. pris 169 kr
168 kr
164 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Dx2 IP20
164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteriadapter från Gnosjö Konstsmide med 3V som ersätter 2xD batterier. Vit kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5182-000 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | NA |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 3 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Batteriadapter |
| Vikt | 0,135 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305182004 |

