


Hänga Rakt Gnosjö Konstsmideför Hängande Stjärnor 2-pack
19 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
"Hänga rakt" från Gnosjö Konstsmide är ett hjälpmedel som fästs på sladden och får dina pappersstjärnor att hänga rakt. Säljs i 2-pack.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2994-000 |
| Färg | Silver |
| Ljuskälla | NA |
| Höjd | 62 mm |
| Bredd | 40 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Aluminium |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 7318302994006 |
