
Kabelvridare MarkslöjdTwister
fr.75 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kabelvridare Twister från Markslöjd. Få dina stjärnor att hänga rakt och utan att snurra med den patenterade lösningen Twister, som trots sin förvirrande namn hjälper mot just detta. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 17, 36 mm |
| Bredd | 17, 36 mm |
| Produkttyp | Kabelvridare |
| Material | Akryl |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Djup | 17 mm |
| Vikt | 0,1 kg |


