Ljusmanschett Star Trading 7-pack Accessorize till 7-armad ljustake
Rek. pris 139 kr
fr.69 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

7-pack Accessorize till 7-armad ljustake
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilrena ljusmanschetter.
Stilrena ljusmanschetter i mässing. Perfekta för att dekorera ljusstaken i en snygg och modern stil.
Recensioner
Cecilia AVerifierad köpare
för 4 månader sedanFina passade perfekt
SandraVerifierad köpare
för 4 månader sedanGör verkligen det lilla extra på utseendet på En adventsljusstake
Janet MVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnyggt o billigt
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Borstat Stål, Mässing |
| Höjd | 32 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Typ | Ljusmanschett7p |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Accessorize |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 25 mm |
| Energieffektivitet | A |

