Beskrivning
Stilrena dekorationscirklar från Star Trading. Tillverkade i mässing. Perfekta till att dekorera ljusstaken i en snygg och modern stil.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 054-00 |
| Färg | Mässing |
| Diameter | 50 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Produkttyp | Ljusmanschett |
| Serie | Accessorize |
| Håldiameter | 20 mm |
| Vikt | 0,18 kg |
| EAN-nr | 7391482054005 |

