Reservlampa Star Trading 7-pack Universal LED E10
109 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

7-pack Universal LED E10
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

7-pack reservlampor med LED, klart glas, E10 sockel och 10-55V. Denna produkt passar till ljusstakar med 4-25 lampor. För inomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
7-pack reservlampor med LED, klart glas, E10 sockel och 10-55V. Denna produkt passar till ljusstakar med 4-25 lampor. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 300-22 |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 45 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Diameter | 13 mm |
| Bredd | 13 mm |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Serie | Spare Bulb Universal LED |
| Sockel | E10 |
| Typ | Reservlampa7p |
| Spänning | 0 V |
| Djup | 13 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,1 W |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| EAN-nr | 7391482070708 |



