
Tilläggsset Gnosjö Konstsmidetill 1900-100
172 kr 249 kr
Spara 31 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Tilläggsset som passar artnr 1900-100 från Gnosjö Konstsmide. Ger 5 extra ljus. 5xAA batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1905-100 |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 108 mm |
| Bredd | 108 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318301905102 |
