Tilläggsset Gnosjö Konstsmide till 1920-100
Rek. pris 439 kr
291 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till 1920-100
291 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tilläggsset som passar artnr 1920-100 från Gnosjö Konstsmide. Ger 5 extra ljus. 10xAAA batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1925-100 |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 160 mm |
| Bredd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318301925100 |

