Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide 3956/100
Rek. pris 349 kr
fr.217 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

3956/100
217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tilläggsslinga från Gnosjö Konstsmide till 3956/100 varmvit LED-lampor, soft cable. Slingan är 14,9 m lång och har en anslutningssladd på 5 m till första lampan. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tilläggsslinga från Gnosjö Konstsmide till 3956/100 varmvit LED-lampor, soft cable. Slingan är 14,9 m lång och har en anslutningssladd på 5 m till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber, Flerfärgad, Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ | Ljusslinga Extra |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 31 V |
| Längd | 14,9 m |
| Effekt/prestanda | 0,024 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 0,024 W |
| Energieffektivitet | A, G |
