


Tilläggsslinga Gnosjö Konstsmide50 st M-LED
279 kr 399 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tilläggsslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st amber M-LED-lampor, svart soft cable. Slingans längd är 5,1 m. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4911-817 |
| Färg | Amber |
| Ljuskälla | LED |
| Kabelfärg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 5,1 m |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga Extra |
| Spänning | 31 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,0045 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318309118177 |
