


LED-Bänkbelysning Star TradingExtra Integra PanelVit
Rek. pris 239 kr
!
229 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit
Välj Ljusflöde
Beskrivning
Slim LED-panel. Ihopkopplingsbar med 367-11. Lätt att montera med 3M-tejp, magneter eller skruvar. Denna artikeln är en extra enhet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 367-14 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Certifieeringskod | 936340 |
| Ljusflöde | 270 lumen |
| Vikt | 0,2265 kg |
| Ström | 330 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Integra Panel |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | LED-Bänkbelysning Extra |
| Certifieringsnamn | EPREL |
| Certifierande myndighet | EC |
| Djup | 76 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7391482036483 |


