Bordslampa Aneta Ester Hög
fr.599 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ester Hög
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Bordslampa Aneta Ester Hög är en hög och stilren bordslampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Ester Hög är en hög och stilren bordslampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem.
Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet. Lägg till en valfri skärm för att skapa den perfekta belysningen för ditt hem.
OBS! Skärm säljs separat.
OBS! Skärm säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 530 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 130 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,65 kg |
| Bredd | 130 mm |
| Serie | Ester |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 2, 1,5 m |
