Bordslampa By Rydéns Ebbot
Rek. pris 1 745 kr
fr.1 177 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ebbot
1 177 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ebbot är By Rydéns fantastiska egendesignade bordslampa. Lampan har en mattsvart fot och behöver en ljuskälla med sockel E27, förslagsvis i färgen amber för vackrast sken. Ebbot är en modern lampa som ger hemmet minst lika mycket stil och interiör som den ger belysning.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Ebbot är By Rydéns fantastiska egendesignade bordslampa. Lampan har en mattsvart fot och behöver en ljuskälla med sockel E27, förslagsvis i färgen amber för vackrast sken. Ebbot är en modern lampa som ger hemmet minst lika mycket stil och interiör som den ger belysning.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Färg | Amber, Rök grå |
| Höjd | 370 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 265 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Ebbot |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Material | Glas, Metall och glas |
