Bordslampa By Rydéns Flake
fr.585 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flake
585 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Flake från By Rydéns är en bordslampa i stram skandinavisk design, som sprider ett mjukt och behagligt ljus genom sitt vita glas.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Flake från By Rydéns är en bordslampa i stram skandinavisk design, som sprider ett mjukt och behagligt ljus genom sitt vita glas.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Färg | Vit |
| Höjd | 300, 400 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Dimbar | Nej |
