Bordslampa By Rydéns HermineMatt Mässing
680 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hermine
Matt Mässing
680 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa By Rydéns Hermine är en karismatisk bordslampa som har ett otroligt inbjudande sken. Den vackra färgen ger en tuffare stil – och mönstret ger lampan stark karaktär.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Bordslampa By Rydéns Hermine är en karismatisk bordslampa som har ett otroligt inbjudande sken. Den vackra färgen ger en tuffare stil – och mönstret ger lampan stark karaktär.
Till bordslampan behöver du en ljuskälla med sockel E14, 45 mm. Hermine bordslampa lyfter den enklaste miljö till något alldeles extra.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 4000500-6519 |
| Färg | Matt Mässing |
| Höjd | 280 mm |
| Effekt | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 140 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Hermine |
| Sockel | E14 |
| Typ | Bordslampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391741005069 |

