Bordslampa By Rydéns Lofty SlimSvart
1 395 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lofty Slim från By Rydéns är en riktigt snygg bordslampa i metall. Foten har en exklusiv och något orientalisk känsla och passar lika bra i fönstret som på ett sideboard. Lampan har en elegant skärm i bomull. Till den här bordslampan behöver du en ljuskälla med E27-sockel.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Lofty Slim från By Rydéns är en riktigt snygg bordslampa i metall. Foten har en exklusiv och något orientalisk känsla och passar lika bra i fönstret som på ett sideboard. Lampan har en elegant skärm i bomull. Till den här bordslampan behöver du en ljuskälla med E27-sockel.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 4002090-4002 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 540 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Transparent |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 180 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Lofty |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391741020918 |

