Bordslampa By Rydéns Omega
fr.942 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Omega
942 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Omega från By Rydéns. En mycket populär bordslampa. Lampan är stilren och elegant och gör sig bra i såväl ett fönster som på sideboard eller ett sängbord. Det smidigaste med en bordslampa är att den kan byta plats när som helst och pryda en annan del av hemmet! Sladdlängden är 200 cm och strömbrytaren sitter på kabeln.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Bordslampa Omega från By Rydéns. En mycket populär bordslampa. Lampan är stilren och elegant och gör sig bra i såväl ett fönster som på sideboard eller ett sängbord. Det smidigaste med en bordslampa är att den kan byta plats när som helst och pryda en annan del av hemmet! Sladdlängden är 200 cm och strömbrytaren sitter på kabeln.
Recensioner
Andrea Verifierad köpare
för 6 år sedanDen är jättesnygg. Dock har lampfoten en hel del små rispor i kromet, vilket förstör utseendet lite..
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Färg | Mässing/Vit, Svartkrom, Vit/Krom |
| Höjd | 520, 690 mm |
| Effekt/prestanda | 5, 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,1 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Serie | Omega |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall, Metall/Textil |
| Bredd | 120, 160, 270 mm |
| Djup | 120, 270, 400 mm |
| Effekt/prestanda | 5, 40 kW |
| Längd | 270, 400 mm |
| Dimbar | Nej, Ja |
