
Bordslampa By RydénsOmegaSvartkrom, H: 520 mm
Rek. pris 1 099 kr
!
832 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svartkrom
Höjd

Omega
Svartkrom, H: 520 mm 832 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Omega från By Rydéns. En mycket populär bordslampa. Lampan är stilren och elegant och gör sig bra i såväl ett fönster som på sideboard eller ett sängbord. Det smidigaste med en bordslampa är att den kan byta plats när som helst och pryda en annan del av hemmet! Sladdlängden är 200 cm och strömbrytaren sitter på kabeln.
Varumärke
Beskrivning
Bordslampa Omega från By Rydéns. En mycket populär bordslampa. Lampan är stilren och elegant och gör sig bra i såväl ett fönster som på sideboard eller ett sängbord. Det smidigaste med en bordslampa är att den kan byta plats när som helst och pryda en annan del av hemmet! Sladdlängden är 200 cm och strömbrytaren sitter på kabeln.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
|---|---|
| Art.Nr. | 557378-01 |
| Färg | Svartkrom |
| Höjd | 520 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 270 mm |
| Djup | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Omega |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,1 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| EAN-nr | 7391741204448 |


