
Bordslampa By RydénsPulsSvart Matt
279 kr1 206 kr
Sänkt pris!
Spara 927 kr
30 dagars prisgaranti

Puls
Svart Matt 279 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa Puls från By Rydéns. En ultramodern bordslampa i minimalistisk och geometrisk design. Passar både som arbetslampa på kontorsbordet eller som prydnad i en hylla eller fönster. Det här är lampan för dig som vill ha puls!
Det cylinderformade lamphuvudet är riktbart så att du kan justera ljuset åt vilket håll du vill. Stommen av guldfärgad metall ger det där lyxiga utseendet och går igen i lampskärmens ring. Bordslampan går att flytta dit du vill med en längre sladd på 200 cm. Strömbrytare finns på baksidan av skärmen.
Mått
- Höjd: 49 cm
- Djup: 16,5 cm
- Bredd: 20 cm
OBS! Ljuskällor medföljer ej.
Mått
- Höjd: 49 cm
- Djup: 16,5 cm
- Bredd: 20 cm
OBS! Ljuskällor medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
|---|---|
| Art.Nr. | 568789-01 |
| Färg | Svart Matt |
| Höjd | 490 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Puls |
| Dimbar | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,9 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Bredd | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 5 kW |
| Diameter | 200 mm |
| EAN-nr | 7391741022813 |
