Bordslampa Doris med Oval SkärmSvart
561 kr
515 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Bordslampa Doris med Oval Skärm
Svart
515 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Doris av svarvat mangoträ med oval skärm Indi i vitt linnetyg. Skärmen är 25 cm bred, 20 cm djup, 15 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 53 cm hög och den totala höjden blir 64 cm. 1,4 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa Doris av svarvat mangoträ med oval skärm Indi i vitt linnetyg. Skärmen är 25 cm bred, 20 cm djup, 15 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 53 cm hög och den totala höjden blir 64 cm. 1,4 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 70053-2704 |
| Färg | Dark Black |
| Höjd | 640 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Trä |
| Utförande | Färg lampskärm: Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,4 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 40 W |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7330976139439 |

