










Bordslampa Dyberg LarsenAlong Mini 2-packSilver
Rek. pris 1 199 kr
!
826 kr 941 kr
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Silver

Along Mini 2-pack
Silver 826 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
ALONG LED minibordslampa 2-pack.
Avlång LED-lampa med 3 ljusnivåer, silver-look – modern och elegant.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 9233 |
| Färg | Silver |
| Höjd | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 10 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metal |
| Serie | Along |
| Sockel | Integrated |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709092339 |


