
Bordslampa Dyberg LarsenAlong Mini 3-pack med Bricka
Rek. pris 1 969 kr
!
fr.1 340 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Along levereras som ett set med två lampor som kan monteras och demonteras på tre olika sätt utan verktyg.
ALONG Mini bordslampa – Beige/Mässing, 3 st med bricka
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Färg | Beige/Mässing, Svart/Mässing |
| Höjd | 200 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metal |
| Serie | Along |
| Sockel | Integrated |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 10 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Höjd | 20 cm |


