











Bordslampa Dyberg LarsenCalix med Tygskärm
Rek. pris 1 199 kr
!
1 041 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Bordslampa med textilskärm och toppskärm som döljer glödlampan – tidlös och funktionell.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 9143 |
| Färg | Trä/Svart |
| Höjd | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal/ Textile |
| Serie | Calix |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 25 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 40 cm |
| EAN-nr | 5704709091431 |

